英雄联盟竞猜app-正规电竞竞猜软件-lol比赛竞猜app:新警察故事

lol外围投注

   lol外围投注

   Tento formulář můžete použít k nahlášení nežádoucí příhody, se kterou jste se setkal(a) při (po)užívání léčivého přípravku společnosti AstraZeneca. Pokud Vaše země není v seznamu, obraťte se prosím na náš tým.

   Máme zákonnou povinnost shromažďovat nežádoucí příhody a tam, kde je to vyžadováno, hlásit je lékovým úřadům. Pro tento účel mohou být Vaše osobní údaje, které budou použity k identifikaci, přidány v anonymizované formě v souladu se zákonnými požadavky do naší databáze nežádoucích příhod.

   Pokud jste zaznamenal(a) nežádoucí příhodu nebo si myslíte, že se mohla objevit nežádoucí příhoda, měl(a) byste vyhledat lékaře nebo lékárníka a žádat je o radu.

   Nežádoucí příhoda je vznik nežádoucí zdravotní situace nebo zhoršení již existující zdravotní situace po podání nebo v průběhu podávání léčivého přípravku, ať již existuje nebo neexistuje příčinná souvislost s léčivým přípravkem. Nežádoucí zdravotní situací mohou být příznaky (např. nevolnost, bolest na hrudníku), známky (např. zrychlená činnost srdce, zvětšení jater) nebo neobvyklé výsledky vyšetření (např. laboratorní výsledky, elektrokardiogram). Přidejte též další informace, které shromažďujeme - např. předávkování, interakce, atd.

     英雄联盟赛事投注399394508
     baiduxml lol外围投注